O nás

Tradice a spolehlivost

Firma vznikla jako vůbec první soukromá počítačová firma u nás již před více než 30 lety (!) Ještě na povolení tehdejšího MěNV pro Prahu 1 jsme získali dne 10. října 1988 souhlas k poskytování této činnosti (poplatek složenkou činil 100 Kčs). Naše existence a činnost nikdy nebyla přerušena. Je to tradice a renomé, jakým se v oboru nemůže prokázat nikdo.

 

Dynamika a rekordy

Firma se rychle etablovala a mimo jiné postupně uvedla na český a slovenský trh takřka 300 multimediálních titulů a koncovým uživatelům dodala bezmála 3 miliony CD a DVD. Jen CD disků "Angličtina nejrychlejší metodou na CD-ROM" bylo v Gramofonových závodech vylisováno více než 80 tisíc kusů. Obdobných Němčin pak přes 60 tisíc disků. A ještě v nedávných letech jsme na náš trh dodali další stovky tisíc moderních dévédéček, která se nabízela v hromadném měřítku - od specializovaných prodejen až po hypermarkety. Vše vyprodáno a zcela bez reklamací.

To jsou čísla, co nebyla nikdy a nikým v našich podmínkách překonána

Jako úplně první jsme u nás vyzkoušeli sebevzdělávání na mobilech. Už v roce 2006 jsme uvedli na trh poslechovou audio angličtinu z mobilu. A o dva roky později už i multimediální kurzy. Nebylo to jednoduché, protože displeje a ani paměťové kapacity tehdejších mobilů nebyly ještě na úrovni. O krkolomném tehdejším doručování “do mobilů” ani nemluvě.

Inovativní myšlení

Máme nejen přesvědčivé výsledky a bohaté zkušenosti, ale také svěží, odvážné a invenční myšlení, široký okruh nápadů a námětů, průbojnost, houževnatost a schopnost dosáhnout za všech okolností stanovených cílů.

Vyberte si z nabídky, a přesvědčte se sami!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení