O nás

Tradice a spolehlivost

Firma vznikla jako vůbec první soukromá počítačová firma u nás již před více než 30 lety (!) Ještě na povolení tehdejšího MěNV pro Prahu 1 jsme získali dne 10. října 1988 souhlas k poskytování této činnosti (poplatek složenkou činil 100 Kčs). Naše existence a činnost nikdy nebyla přerušena. Je to tradice a renomé, jakým se v oboru nemůže prokázat nikdo.

 

Dynamika a rekordy

Firma se rychle etablovala a mimo jiné postupně uvedla na český a slovenský trh takřka 300 multimediálních titulů a koncovým uživatelům dodala bezmála 3 miliony CD a DVD. Jen CD disků "Angličtina nejrychlejší metodou na CD-ROM" bylo v Gramofonových závodech vylisováno více než 80 tisíc kusů. Obdobných Němčin pak přes 60 tisíc disků. A ještě v nedávných letech jsme na náš trh dodali další stovky tisíc moderních dévédéček, která se nabízela v hromadném měřítku - od specializovaných prodejen až po hypermarkety. Vše vyprodáno a zcela bez reklamací.

To jsou čísla, co nebyla nikdy a nikým v našich podmínkách překonána

Jako úplně první jsme u nás vyzkoušeli sebevzdělávání na mobilech. Už v roce 2006 jsme uvedli na trh poslechovou audio angličtinu z mobilu. A o dva roky později už i multimediální kurzy. Nebylo to jednoduché, protože displeje a ani paměťové kapacity tehdejších mobilů nebyly ještě na úrovni. O krkolomném tehdejším doručování “do mobilů” ani nemluvě.

Inovativní myšlení

Máme nejen přesvědčivé výsledky a bohaté zkušenosti, ale také svěží, odvážné a invenční myšlení, široký okruh nápadů a námětů, průbojnost, houževnatost a schopnost dosáhnout za všech okolností stanovených cílů.

Vyberte si z nabídky, a přesvědčte se sami!